דירה דיסקרטית בראשון לציון. הצד המזרחי של העיר

דירה דיסקרטית בראשון לציון. הצד המזרחי של העיר

דירה דיסקרטית בראשון לציון היא מותרות שקשה להשיג בשנים האחרונות. אבל הביקוש לדירות כאלה נמצא בעלייה, וזה לא רק בגלל הגידול באוכלוסייה.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים רוצים לחיות בדיסקרטיות, וישנן דרכים רבות לעשות זאת. לדוגמה, אתה יכול לשכור דירה עם שם אחר בחוזה השכירות שלך, אבל זה עשוי להיות קשה אם אין לך מספיק כסף או אם בעלי הבית דורשים מהשוכרים הראשונים להפקיד פיקדון. אתה יכול גם לקנות דירה באופן פרטי תחת השם שלך, אבל אז תצטרך לשלם מסים על הכנסות השכירות שלך (אלא אם אתה מרוויח פחות מ-100 אלף דולר בשנה). דירה דיסקרטית בראשון לציון

דירה דיסקרטית בראשון לציון היא אופציה מצוינת למי שרוצה ליהנות מהיתרונות של חיים איכותיים תוך שמירה על הפרטיות שלו.

נכס מסוג זה מושלם למי שמחפש דירה עם פרופיל נמוך, ולא אכפת לו מחוסר השירותים.

דירה דיסקרטית זו ממוקמת בלב ראשון לציון. יש לו מיקום מושלם קרוב למרכז העיר ולכל השירותים שלה.

- הדירה בקומה ראשונה בבניין בן 3 קומות.

- יש בה סלון עם מטבחון ומקומות ישיבה ל-4 אנשים, 2 חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומרפסת אחת.

- המטבחון כולל את כל מכשירי החשמל הדרושים לרבות כיריים, תנור, מקרר עם תא הקפאה, מדיח כלים ומיקרוגל.

- חדרי הרחצה כוללים אריחי ריצוף מחוממים ואמבטיה עם תא מקלחת.

- ישנן יחידות מיזוג בשני חדרי השינה וכן בסלון.

דירה דיסקרטית בראשון לציון היא דירה שיש בה תחושה דיסקרטית ויוקרתית. זה מושלם עבור אלה שמחפשים סביבה שלווה ושלווה, הרחק מההמולה של חיי העיר.

דירה זו אינה מיועדת לבעלי לב חלש. הוא ממוקם באופן דיסקרטי בראשון לציון, ישראל, ומבחוץ הוא נראה כמו בית רגיל. אבל ברגע שתיכנסו לבניין תמצאו דירה מפנקת עם נוף עוצר נשימה לים. בדירה 2 חדרי שינה, 2 חדרי רחצה וסלון עם מרפסת המאפשרת ליהנות מהנוף מכל זווית. המחיר לנכס זה הוא $1,500 לחודש.

דירה דיסקרטית בראשון לציון

היא לא לבעלי לב חלש. הוא ממוקם באופן דיסקרטי בראשון לציון, ישראל, ומבחוץ הוא נראה כמו בית רגיל. אבל ברגע שתיכנסו לבניין תמצאו דירה מפנקת עם נוף עוצר נשימה לים. בדירה 2 חדרי שינה, 2 חדרי רחצה וסלון עם מרפסת המאפשרת ליהנות מהנוף

דירה זו ממוקמת בפאתי ראשון לציון, עיר במרכז הארץ. זוהי דירה דיסקרטית שעוצבה מתוך מחשבה על פרטיות. הבניין מוקף בירק והוא מספק סביבה מושלמת למנוחה.

בדירה שני חדרי שינה, שני חדרי רחצה וסלון גדול. יש גם שתי מרפסות, אחת מהן נגישה מהסלון ואחת מחדר השינה הראשי.