דירה דיסקרטית בנס ציונה. המלצות המוכרים

דירה דיסקרטית בנס ציונה. המלצות המוכרים

נס ציונה, עיירה עתיקה באזור השרון, נמצאת במרחק נסיעה קצר מתל אביב. זוהי אחת הערים הבודדות בישראל עם אוכלוסייה מעורבת של יהודים וערבים.

בנס ציונה יש אטרקציות רבות שהופכות אותה לכדאית ביקור. אלו כוללים:

- הגן הלאומי נס ציונה, המציג מגוון בעלי חיים וצומח

- חורבות הכפר הערבי הישן, שננטש במלחמת העצמאות של 1948

- המוזיאון בקיבוץ גונן, המספר את סיפורו של הקיבוץ הראשון בישראל

- מחצבה ענקית ששימשה לכריית גיר לחומרי בניין

דירה דיסקרטית זו ממוקמת בשכונה שקטה ובטוחה. יש בו נוף יפהפה של הגבעות שמסביב ויער ירושלים.

לדירה גינה פרטית והיא מוקפת בצמחייה ירוקה. החלל מורכב משני חדרי שינה, סלון, חדר אוכל, מטבח ושני חדרי רחצה.

הדירה ממוקמת במרכז נס ציונה ונמצאת במרחק של 15 דקות נסיעה בלבד מתל אביב. יש לו מקום חניה פרטי והוא קרוב לחוף הים. https://nataliejacksonx.com/region/Discreet-apartments-in-Nes-Ziona.php

נס ציונה היא עיירה קטנה שנמצאת רק 20 דקות מתל אביב. יש לזה את כל היתרונות של חיים בישראל, עם פחות צפיפות ורעש. הדבר הטוב ביותר בלגור כאן הוא שזה לא יקר כמו תל אביב או ירושלים, אבל עדיין יש בו את כל מה שצריך כדי לחיות בנוחות.

היא המקום המושלם עבור אנשים שזקוקים לחלל פרטי ורוצים ליהנות מהנוחיות של בית מלון.

נס ציונה היא עיר קטנה במרכז הארץ, השוכנת למרגלות רמת הגולן. אוכלוסיית נס ציונה מונה כ-25,000 נפש.

אזור נס ציונה היה מיושב עוד מימי קדם ויש שרידים ארכיאולוגיים מהתקופות הרומית והביזנטית. האזכור הראשון של נס ציונה היה במסמך מהמאה ה-11 המתאר ביקור של נזיר בשם אב המנזר דניאל שבא להתפלל לשלום במסגד בין חומות העיר.

נס ציונה היא ביתם של תרבויות ודתות רבות ושונות אותן ניתן לראות דרך הפסטיבלים והחגיגות השונות שלה. דוגמה אחת היא חנוכה - חג יהודי בן שמונה ימים לציון חנוכתו מחדש של בית המקדש בירושלים בשנת 165 לפנה"ס. ביום זה, יהודים מדליקים נרות בכל לילה במשך שמונה לילות לציון אירוע זה.

נס ציונה מציעה מגוון של דברים לעשות כולל שבילי הליכה, שבילי רכיבה על אופניים,

נס ציונה היא ישוב במחוז המרכז בישראל ממערב לתל אביב. הוא ממוקם במישור החוף ליד מישור השרון וגובל עם הרצליה. בעיר מתגוררים 43,000 תושבים.

נס ציונה מתוארת לעתים קרובות כ"בירת סיליקון ואדי", מכיוון שיש בה חברות הייטק רבות ואחוז גבוה של מהנדסים ומדענים. העיר נוסדה בשנת 1924 על ידי עולים יהודים מפולין ורוסיה על שטח שהיה בעבר ביצות ויערות שורצי מלריה, ושמו נלקח מהתנ"ך: "אבנה את ביתי בציון".