דירה דיסקרטית. תחליף ראוי למלון

דירה דיסקרטית. תחליף ראוי למלון

הדירה היא חלל פרטי שאמור להיות מעוצב בהתאם לצרכיו וטעמו של הדייר. אבל, ישנם כמה מצבים בהם עדיף להחזיק דירה ללא כל אינדיקציה מי גר בה.

סוג זה של מגורים יכול לשמש למטרות רבות. ניתן לשכור אותו על ידי אנשים שצריכים לגור מחוץ לבית בגלל שהם עובדים או לומדים בחו"ל, או על ידי מי שרוצים לשמור על פרטיותם ולהימנע מלמשוך תשומת לב לעצמם.

הדירה הדיסקרטית היא מקום שאליו אתה יכול ללכת ליהנות מהזמן שלך עם בן הזוג מבלי לדאוג לאנשים סביבך. זה חשוב במיוחד לאנשים שיש להם ילדים ועדיין לא מוכנים להשאיר אותם עם מישהו אחר.

כאשר מחפשים דירה דיסקרטית, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, ודאו שהוא קרוב למקומות אליהם אתם הולכים בדרך כלל. שנית, ודא שיש בו את כל מה שאתה צריך עבור השהות שלך. שלישית, יש לוודא שאין מצלמות בבניין או ברחוב הסמוך.

דירה דיסקרטית היא הפתרון המושלם לכל מי שרוצה לחיות חיים פרטיים. סוג זה של סידור מגורים הוא אידיאלי עבור אנשים שצריכים להתרחק מעיני הציבור או שיש להם זהות סודית. זה מושלם גם למי שמחפש מקום להתקשר אליו, אבל לא רוצה להתמודד עם הטרחה של השכרה ותחזוקה של בית שלם.

דירות דיסקרטיות אינן מיועדות רק לאנשים שבוגדים בבני הזוג שלהם. הם יכולים לשמש רווקים, זוגות במערכות יחסים פתוחות, או אפילו כאלה שרוצים לקבל קצת מקום הרחק מהילדים.

המונח "דירה דיסקרטית" הוא די מעורפל וניתן לפרש אותו בדרכים רבות. זה יכול להיות דירה שאתה לא רוצה שאף אחד יידע איפה היא נמצאת או שאתה לא רוצה שאף אחד יידע עליה. או שזה יכול להיות פשוט דירה שבה אתה יכול לקיים יחסי מין בלי לדאוג שאחרים יראו או ישמעו אותך.

דירות דיסקרטיות מושכרות לרוב לפרקי זמן קצרים ולכן חשוב לברר מה התנאים וההגבלות של המקום הספציפי לפני שמזמינים משהו.

המילה דיסקרטי מוגדרת כך:

1. לא מורגש בגלוי או בולט; לא ראוותני; צָנוּעַ.

2. לא למשוך תשומת לב או סקרנות; לא מושך הודעה מיותרת.

3. לא להיראות, לשמוע או לשים לב על ידי אחרים; סוֹד.

4. נסתר מהעין, השמיעה או ההודעה (כמו על ידי מסך).

המילה דירה מוגדרת כך:

1. יחידת מגורים עצמאית בבניין עם יותר מיחידה אחת.
2. חדר בודד ביחידה כזו.
3. חבילת חדרים המשמשת לצרכי מגורים ובדרך כלל מורכבת משני חדרי שינה או יותר וסלון בקומת קרקע של בית דירות.
4. סט חדרים בקומה אחת המשמשים יחד אדם או משפחה אחד וכוללים בדרך כלל מטבח, סלון, חדרי שינה וחדר רחצה.
5.(באנגליה) החלק של טוראי https://nataliejacksonx.com/

המונח

הוא לשון הרע נפוץ למגורים של זונה.

בעבר, זונות נדרשו לגור בבתי בושת או באזורים ייעודיים אחרים בערים גדולות. עם זאת, בשנים האחרונות, תחומי שיפוט רבים איפשרו זנות וחלק מהזונות חופשיות כעת לחיות היכן שבא להן.