דירה דיסקרטית. עצת מומחה

דירה דיסקרטית. עצת מומחה

בחלק זה, נדון בסוגי הדירות השונים הזמינים בסינגפור. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת השכרת דירה וחשוב להבין היטב את הגורמים הללו לפני קבלת החלטה.

הגורם הראשון שיש לקחת בחשבון הוא האם אתם רוצים דירה בלב העיר או דירה דיסקרטית ומרוחקת יותר. אם אתם רוצים דירה בלב העיר אז תצטרכו לוודא שאתם יכולים להרשות לעצמכם דמי שכירות חודשיים גבוהים עבור נכס מסוג זה. אם אתם מחפשים משהו יותר דיסקרטי ויוצא מהדרך, אז יש הרבה אפשרויות זמינות כמו פארקי תעשייה או אזורי מגורים עם פחות תנועה ברגל.

המילה "דיסקרטית" מוגדרת כלא משיכת תשומת לב לעצמו, או אי משיכת תשומת לב. לדוגמה, אדם דיסקרטי לא ילבש חולצה בצבע בהיר במשרד. דירה דיסקרטית

דירה דיסקרטית היא דירה שאינה מושכת לעצמה תשומת לב ואינה מושכת תשומת לב. זה יכול להיות בית חד משפחתי ללא אינדיקציות חיצוניות לשימוש בו כדירה, או שזה יכול להיות בניין דירות ללא שילוט חיצוני המעיד על דירות ולא משרדים, שטחי מסחר או שימושים אחרים.

דירה דיסקרטית היא מקום בו ניתן לשכור דירה לפרק זמן קצר מבלי לעבור תהליך של השכרת דירה. זה נעשה בדרך כלל עבור אנשים שמבקרים בעיר או אפילו עבור אנשים שרוצים לגור בעיר אחרת ורוצים לעשות זאת מבלי למשוך תשומת לב.

יש אנשים שמשתמשים בהם כדרך להתרחק מחייהם ומאחריותם, יש אנשים שמשתמשים בהם כי הם לא רוצים שמשפחותיהם או חבריהם ידעו היכן הם גרים, ויש אחרים שפשוט לא רוצים שהכתובת שלהם תהיה ציבורית.

דירה דיסקרטית היא מקום בו אדם יכול לקבל פרטיות ולהרגיש בטוח. לעתים קרובות הם ממוקמים בפרברי עיר או באזור תעשייה.

המונח "דיסקרטי" מתייחס לעובדה שלא ניתן לזהות אותם בקלות כמקום לזנות, בניגוד לבתי בושת ומועדוני חשפנות.

דירות דיסקרטיות פופולריות בקרב אנשים שצריכים להסתיר את זהותם מטעמי בטיחות.

אנשים רבים אולי לא יודעים על קיומן של דירות דיסקרטיות אבל הן מציאות. דירות דיסקרטיות פופולריות בקרב אנשים שצריכים להסתיר את זהותם מטעמי בטיחות. בתי מגורים אלה מציעים מקלט בטוח שבו אפשר לחיות ללא חשש שמישהו יתגלה בו.

דירה דיסקרטית יכולה להיות אופציה מצוינת למי שצריך להסתיר את זהותו. זוהי גם אפשרות מצוינת למי שרוצה לשמור על חייו הפרטיים בנפרד מהחיים הציבוריים שלהם.

אנשים מסוימים עשויים להזדקק לסוג זה של דיור בגלל שהם נמצאים בתוכנית להגנת עדים או שהם מסתתרים בגלל סיבה אחרת. אנשים אחרים אולי לא צריכים את זה, אבל הם רוצים את הפרטיות שמגיעה עם דירה דיסקרטית.

המילה דיסקרטי פירושה לא למשוך תשומת לב. דירה דיסקרטית היא כזו שלא מושכת תשומת לב לעצמה. זה יכול להיות בגלל שהוא נמצא במקום מרוחק, או בגלל שהוא צנוע ומשתלב עם הסביבה שלו.

עשויה לשמש מי שזקוק למקום לינה לפרק זמן קצר, כמו מטייל או מישהו שזה עתה עבר לגור באזור. זה עשוי לשמש גם מישהו שרוצה פרטיות מסיבות אחרות, כגון ידוענים בתעשיית הבידור.