דירה דיסקרטית בצפון. השכרה ליום

דירה דיסקרטית בצפון. השכרה ליום

דירה דיסקרטית בצפון הוא רומן על אדם שגר בדירה בצד הצפוני של העיר.

הסיפור נסוב סביב אדם שגר בדירה בצד הצפוני של העיר. יש לו שני שכנים, אחד שהוא החבר הכי טוב שלו ואחר שהוא מחשיב את האויב הכי גרוע שלו. הסיפור מתרחש במשך יום אחד או 24 שעות, כאשר המספר מבלה זמן עם חברים ואויבים כאחד.

הגיבור חי באזור המסוים הזה כבר שנים והוא מכיר אותו היטב. הוא יודע לאן לפנות כשהוא צריך לקנות משהו, לתקן משהו או למצוא עם מי לדבר על בעיות שקשה לו לפתור לבד.

דירה זו ממוקמת בצפון ________. זוהי דירת שני חדרי שינה עם סלון, מטבח וחדר רחצה. לדירה יש גם מרפסת.

שכר הדירה עבור דירה זו מתחיל ב-1,000 דולר לחודש.

אחד ההיבטים המשמעותיים ביותר של נכס זה הוא מיקומו הדיסקרטי. הוא ממוקם באזור שקט ומבודד, ויש בו תחושה מאוד פרטית. הדירה עצמה נמצאת בקומה השלישית, מה שאומר שיש לה תקרה גבוהה מאוד והרבה אור טבעי שנכנס דרך החלונות.

הדירה מציעה שלושה חדרי שינה, שני חדרי רחצה, מטבח קטן עם אי וסלון עם עיצוב בחלל פתוח. העיצוב פשוט אך אלגנטי - יש מעט רהיטים אבל כולם עשויים היטב. בסלון יש שפע של אור טבעי שנכנס דרך החלונות הגדולים המשקיפים על הגינה שמתחת.

הדירה ממוקמת בשכונת מגורים שקטה. יש לו שלושה חדרי שינה ושני חדרי רחצה. יש גם אזור מגורים מרווח עם אח. המטבח מודרני ומאובזר לבישול.

תכונות:

- 3 חדרי שינה - 2 חדרי רחצה - סלון מרווח עם אח - מטבח מודרני

הדירה הדיסקרטית בצפון היא דירת שני חדרים עם אזור מגורים גדול. בסלון יש מרפסת, ויש גם מרפסת קטנה על הגג.

חלק זה עוסק ב

.

זהו סיפור קצר על אדם שעובר לגור בצפון.

הגיבור, גרג, הוא איש עסקים אמיד שחי בדרום אנגליה. הוא גר באותו בית כבר שנים ונמאס לו מהחיים שלו שם. הוא מחליט לעבור לצפון אנגליה ורוכש דירה בעיר. חבריו של גרג מופתעים מהחלטתו אך הוא מרגיע אותם שהוא יסתדר לבד.

גרג נהנה מהחיים החדשים שלו בצפון במשך כחצי שנה לפני שהוא מתחיל להרגיש בודד שוב. חבריו אומרים שזה בגלל שהוא מתגעגע ליכולת לראות אותם כל יום אבל גרג לא מסכים; הוא מרגיש שזה בגלל שהוא מתגעגע להיות קרוב לטבע כמו כשחי בלונדון. https://nataliejacksonx.com/region/Discreet-apartments-in-the-north.php