דירה דיסקרטית בקריות. ייעוץ נדל

דירה דיסקרטית בקריות. ייעוץ נדל"ן

זו הפעם הראשונה שהדירה מתפרסמת למכירה. הדירה הדיסקרטית ממוקמת בקומה השלישית של בניין מגורים. בדירה שני חדרי שינה, סלון ומטבח.

הדירה הדיסקרטית ממוקמת בקרית, שהיא אחת השכונות היוקרתיות בתל אביב. בשכונה יש הרבה חנויות, מסעדות ובתי קפה שנמצאים במרחק הליכה.

דירה זו ממוקמת במרכז קרית. בנכס סלון מרווח, מטבח עם כל מכשירי החשמל הדרושים וחדר רחצה.

המחיר עבור דירה זו הוא 4,500 דולר ארה"ב לחודש.

דירה זו ממוקמת במיקום דיסקרטי, עם נוף יפה של העיר.

הדירה קרובה לתחבורה ציבורית ויש בה מטבח קטן לבישול פשוט.

דירה דיסקרטית בקרית היא דירה עם פרופיל נמוך מאוד. זו לא דירת יוקרה אבל היא מספקת את כל השירותים הבסיסיים למגורים. דירות מסוג זה מושכרות בדרך כלל על ידי אנשים שרוצים לגור במרכז העיר אבל לא רוצים להיראות כבעלי הון ולא רוצים למשוך תשומת לב מהשכנים.

דירה דיסקרטית בקרית היא בחירה טובה לכל מי שרוצה לגור בשכונה נחמדה ושקטה, אבל עדיין להיות קרוב למרכז העיר. זהו גם פתרון מושלם למי שרוצה לחיות בתנאים שלהם, תוך כדי קבלת היתרונות של חיים עם אחרים.

מחיר: $$$

הדירה ממוקמת בבניין דיסקרטי בלב קרית.

חלל המגורים גדול וכולל מטבח, שני חדרי שינה וחדר רחצה. הדירה מרוהטת במלואה וכוללת אינטרנט מהיר.

מדובר בדירה דיסקרטית בקרית. זוהי דירת חדר שינה אחד עם סלון, מטבח וחדר רחצה. שכר הדירה עבור המקום הזה הוא $1,000 לחודש.

בעל הבית גר בחו"ל ומשכיר את ביתו לאנשים שמחפשים פרטיות ורוצים להתרחק מעיני הציבור. https://nataliejacksonx.com/region/Discreet-apartments-in-Kiryat.php

דירה דיסקרטית בקרית היא דרך מצוינת ליהנות מהזמן שלך מבלי לדאוג לעיניים סקרניות של אחרים. זו גם דרך מצוינת לוודא שלא עוקבים אחריך מי שמנסה לגלות מה אתה עושה.

אנחנו חיים בעידן שבו אנשים יכולים לצלם תמונות וסרטונים עם הטלפון שלהם ולהעלות אותם ברשתות החברתיות כדי שכולם יראו. זה יכול להיות מביך עבורנו אבל זה גם אומר שאנחנו צריכים לנקוט באמצעי זהירות כשאנחנו רוצים קצת פרטיות.

הדירה ממוקמת בלב העיר וזמינה להשכרה לטווח ארוך.