דירה דיסקרטית בנהריה. תחליף טוב למלון

דירה דיסקרטית בנהריה. תחליף טוב למלון

נהריה היא עיר במחוז הצפון בישראל. הוא ממוקם על חוף הים התיכון, בסמוך לגבול לבנון. בעיר יש הרבה בתי מלון ומסעדות, אבל אם אתם מחפשים מקום דיסקרטי יותר לשהות בו, אז הדירה הזו תהיה מושלמת עבורכם.

הדירה יכולה להכיל עד ארבעה אנשים ויש לה מרפסת המשקיפה לים.

הדירה ממוקמת בשכונה יוקרתית בנהריה. זה קרוב לחוף, למסעדות ולחנויות. דירה דיסקרטית בנהריה

הדירה היא יחידת שני חדרי שינה עם שני חדרי רחצה. הסלון כולל חלון גדול עם נוף לאוקיינוס. המטבח כולל מכשירי חשמל מודרניים כולל מדיח כלים ותנור.

הבניין מציע לדיירים שוער 24 שעות ביממה, חניה תת קרקעית, גישה למעלית לכל קומה ומתקני כביסה במקום.

נהריה, ישראל היא עיר חוף באזור הגליל המערבי בצפון ישראל. זוהי העיר הצפונית ביותר במדינה עם אוכלוסייה של למעלה מ-50,000.

נהריה נמצאת על הים התיכון והיא מוקפת הרים. קו החוף הנופי ונופי ההרים האטרקטיביים הופכים את נהריה ליעד תיירותי פופולרי.

העיר הייתה מיושבת במשך אלפי שנים, עם עדויות להתיישבות אנושית עוד מהכנענים והפיניקים. נהריה המודרנית נוסדה בשנת 1921 ככפר חקלאי על ידי עולים יהודים ממזרח אירופה שהיו חברי תנועת "החלוצים".

דירה דיסקרטית בנהריה היא דירה שתוכננה להיות כמה שיותר דיסקרטית. המשמעות היא שחלקו החיצוני של המבנה מתוכנן לא למשוך תשומת לב ואין חלונות. הפנים מעוצב גם בפרופיל נמוך ככל האפשר עם ריהוט מינימלי וללא אמנות על הקירות.

דירות מסוג זה ניתן למצוא הן באזורי מגורים והן באזורי עסקים. הם משמשים בדרך כלל אנשים שזקוקים למקום לשהות בו לפרק זמן קצר או כאלה שמנסים להימנע מלהראות על ידי פפראצי או מעריצים.

דירה דיסקרטית בנהריה היא מקום מושלם למי שצריך לשמור על הפרטיות שלו.

הדירה הדיסקרטית בנהריה היא מקום מושלם למי שצריך לשמור על הפרטיות שלו. הדירות ממוקמות בבניין המאובטח ביותר בעיר ומציעות מגוון מאפיינים שהופכים אותה לבחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש דיסקרטיות.

היא מקום מצוין למי שרוצה להתרחק מההמון.

נהריה היא עיר בחוף הים התיכון של צפון ישראל. יש בה כ-50,000 תושבים, והיא ביתם של יהודים וערבים רבים. העיר הייתה מיושבת עוד מימי קדם; ישנם אתרים היסטוריים רבים באזור זה.

דירה דיסקרטית זו בנהריה כוללת חדר שינה אחד, חדר רחצה אחד ומטבח פתוח עם משטחי גרניט ומכשירי נירוסטה. יש גם סלון עם טלוויזיית LCD וגישה חופשית לאינטרנט אלחוטי.