דירה דיסקרטית בעפולה. טיפים למוכר

דירה דיסקרטית בעפולה. טיפים למוכר

עפולה היא עיר במחוז הצפון בישראל. היא ממוקמת כ-50 קילומטרים צפונית לתל אביב, ומתגוררים בה 44,000 תושבים.

יש הרבה דירות להשכרה בעפולה. הם משתנים מדירות סטודיו ועד דירות מרווחות בנות שלושה חדרי שינה עם מרפסות.

עפולה היא עיר במחוז הצפון בישראל. אוכלוסיית העיר מונה כ-50,000 נפש והיא העיר היהודית הרביעית בגודלה בישראל. עפולה הייתה מרכז להתיישבות יהודית עוד מימי המקרא.

עפולה היא מקום אטרקטיבי למגורים בשל הקרבה לתל אביב, ירושלים וחיפה. זה גם מקום נהדר למי שרוצה לגור בעיירה קטנה אך עדיין רוצה גישה לכל השירותים הזמינים בערים גדולות יותר.

עפולה ממוקמת בצפון הארץ והיא עיר המונה כ-56,000 תושבים. עפולה היא מרכז תעשיית הטקסטיל בארץ. https://nataliejacksonx.com/region/Discreet-apartments-in-Afula.php

את הדירה להשכרה בעפולה ניתן למצוא באתר https://www.airbnb.com/rooms/783966

העיר עפולה ממוקמת במחוז הצפון בישראל. זהו יעד פופולרי לתיירים שכן יש לו היסטוריה עשירה ומורשת תרבותית. היא גם ביתם של כמה מהאתרים הארכיאולוגיים החשובים בישראל והיא אחת הערים העתיקות בעולם. תיירים נמשכים אל המבנים ההיסטוריים, המוזיאונים והגנים היפים שלה.

עפולה היא גם מקום מצוין לאנשי עסקים שרוצים להיות קרובים לתל אביב אבל מעדיפים סביבה צנועה יותר. בעיר יש שטחי משרדים רבים זמינים, עם דמי שכירות המתחילים ב-290 דולר לחודש עבור משרד קטן.

מדובר ב

. יש בו שני חדרי שינה, סלון אחד וחדר רחצה אחד. המטבח מאובזר במלואו עם כל מכשירי החשמל והכלים הדרושים לבישול. הדירה נמצאת בקומה השלישית של הבניין וכוללת מרפסת המשקיפה על העיר.

הדירה הזו מושלמת למי שרוצה לגור בעפולה אבל רוצה לעשות זאת בדיסקרטיות - היא לא קרובה מדי למרכז העיר, אבל גם לא רחוקה מדי.

הדירה הדיסקרטית ממוקמת במרכז עפולה, ישראל. הדירה היא דירת 2 חדרי שינה ו-1 שירותים שעברה שיפוץ זה עתה.

הדירה ממוקמת בקומה השנייה ויש לה כניסה פרטית. זוהי יחידת השכרה מרוהטת זמינה עם כל הרהיטים כלולים.

זה קרוב לתחבורה ציבורית, בתי קפה, מסעדות וחנויות.