דירה דיסקרטית בבת ים. עצת מומחה

דירה דיסקרטית בבת ים. עצת מומחה

המקום המושלם לדירה דיסקרטית ויוקרתית בבת ים הוא הבניין החדש שנבנה ברחוב המלך ג'ורג'.

מדובר ב

.

זו דירה מאוד נחמדה ונקייה.

ישנן דירות רבות בבת ים בעלות כתובת דיסקרטית. דירות אלו ממוקמות באזור מגורים ומציעות חווית מגורים פרטית יותר. https://nataliejacksonx.com/region/Discreet-apartments-in-Bat-Yam.php

בת ים היא עיר במטרופולין תל אביב. הוא ממוקם על חוף הים התיכון, עם אוכלוסייה של כ-164,000 איש. העיר גדלה במהירות בשנים האחרונות וכיום היא יעד פופולרי לצעירים ולמשפחות המחפשות מקום מגורים במחיר סביר.

הדירה זמינה להשכרה בבת ים בתעריף חודשי של $1,200 USD. יש בו שני חדרי שינה וחדר רחצה אחד. יש גם חצר פרטית ומרפסת שיכולה לשמש כפינת אוכל חיצונית או כשטח מגורים נוסף. הדירה ממוקמת בקומה השלישית של הבניין עם גישה למעלית.

הדירה ממוקמת בבניין גדול המשקיף לים. המיקום מרכזי מאוד וקרוב לתחבורה ציבורית, חנויות ובתי קפה. הדירה כוללת מטבח, חדר רחצה, סלון, חדר שינה ומרפסת.

דירה זו מושלמת לאנשים שרוצים לגור בשכונה דיסקרטית תוך שמירה על הנאות המגורים ליד הים.

הדירה ממוקמת בבת ים, ישראל. הדירה היא דירת 2 חדרים בקומה 3 עם מרפסת המשקיפה לעיר. הסלון כולל מטבחון ושולחן אוכל.

חלק זה יעסוק בדירה להשכרה בבת ים, ישראל. תהיה זו דירת 2 חדרים בקומה 3 עם מרפסת המשקיפה על העיר. היא כוללת סלון עם מטבחון ושולחן אוכל, כמו גם מטבח פתוח וחדר רחצה.

הדירה ממוקמת בבת ים ומדובר בדירת 2 חדרים עם מרפסת.

בדירה שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד וסלון. יש לו גם מרפסת.

דירה זו ממוקמת בבת ים, עיר בתל אביב. זה קרוב לחוף, למסעדות ובתי קפה.

בדירה חדר שינה אחד, סלון גדול ומטבח. יש לו גם חלל חיצוני עם מרפסת וגינה.

דירות דיסקרטיות בבת ים הן אופציה מצוינת למי שמחפש פרטיות. הדירות מרוהטות במלואן וכוללות מטבח, פינת אוכל, סלון וחדר שינה.