דירה דיסקרטית בעפולה. איזור מערבי

דירה דיסקרטית בעפולה. איזור מערבי

אם אתם מחפשים

https://nataliejacksonx.com/region/Discreet-apartments-in-Afula.php

, זה המקום הנכון.

דירה זו מעוצבת בסגנון מודרני וכוללת סלון ומטבח מרווחים עם פריסה בחלל פתוח. גם חדר השינה הראשי ממוקם בקומה הראשונה, כך שתהיה לכם פרטיות ותוכלו לנוח בשקט.

עפולה היא עיר בצפון הארץ. יש בה אוכלוסייה של כ-42,000 איש. העיר ידועה בארכיטקטורה הייחודית שלה ובמרחבים הירוקים. אחד המקומות הפופולריים ביותר בעפולה הוא העיר העתיקה ההיסטורית הכוללת מספר מבנים עתיקים, חנויות ומסעדות.

הדירה ממוקמת בקומה השנייה עם גישה למרפסת משותפת וחניה. הדירה כוללת 2 חדרי שינה, חדר רחצה אחד, אזור סלון עם מטבחון ושולחן אוכל.

דירה להשכרה בעפולה היא דרך טובה ליהנות מהעיר וסביבתה. הדירות דיסקרטיות ומעניקות פרטיות, כך שתוכלו להיות בטוחים שהצרכים שלכם ייענו.

הדירות ממוקמות בלב העיר, כך שתוכלו להסתובב בה ולחקור את כל האטרקציות שבה. כמו כן, תהיה לכם גישה למערכת התחבורה הציבורית של עפולה, שתקל עליכם את הנסיעה מחוץ לעיר.

עפולה היא עיר במחוז הצפון בישראל. הוא ממוקם בעמק יזרעאל, ממזרח לנצרת. אוכלוסיית העיר מונה כ-40,000 איש.

רוב האנשים שחיים בעפולה הם יהודים ורובם יהודים אורתודוקסים.

עפולה היא עיר במחוז הצפון בישראל, הממוקמת כ-50 קילומטרים מצפון לתל אביב. זהו אחד ממרכזי התעשייה הגדולים בישראל ומרכז כלכלי מרכזי, והיא דורגה כעיר הטובה ביותר לחיות בישראל.

על מנת להעניק אופציה משתלמת לתושבי עפולה, אישרה מועצת העיר תוכנית לבניית גוש דירות שיהיה שמור לתושבים דיסקרטיים.

לדירות תהיה כניסה נפרדת וימוקמו בבניין שונה מהראשי. כך, התושבים יכולים לבוא וללכת מבלי לדאוג שיראו אותם על ידי אחרים. לדירות יהיו גם חניות משלהן ומתקני כביסה כך שהדיירים לא יצטרכו לבוא במגע עם אף אחד אחר על מנת לבצע את שגרת יומם.

הדירות צפויות להסתיים ב-2020 ומחירן כ-100,000 דולר כל אחת.