דירה דיסקרטית בהרצליה. חלופה טובה למלון

דירה דיסקרטית בהרצליה. חלופה טובה למלון

הדירה ממוקמת בקומה 10 בבניין חדש, עם מעלית וכניסה פרטית.

הדירה מרוהטת, עם מיטת קינג סייז, סלון ומטבח. המטבח כולל את כל מכשירי החשמל הדרושים.

יש גם 2 חדרי רחצה - אחד בכל קומה.

דירות דיסקרטיות נהדרות עבור אנשים שרוצים ליהנות מהטוב משני העולמות. אתה תגור בדירה מפוארת, אבל תקבל גם את הפרטיות הדרושה לך.

יש אנשים שיחשבו שדירות דיסקרטיות מיועדות רק לסלבריטאים, אבל זה לא נכון. הם זמינים לכל מי שמחפש קצת יותר פרטיות בחייו.

דירה דיסקרטית בהרצליה היא מקום בו תוכלו להרגיש בטוחים ושלווים. הדירה ממוקמת במרכז העיר, אבל היא עדיין פרטית מספיק כדי לתת לכם את הפרטיות הדרושה לכם.

לבניין לובי מפואר עם שוער וטלויזיה במעגל סגור, כך שיהיה קל לבוא וללכת. יש בו גם חניה פרטית לדיירים בלבד ומעלית למי שלא רוצה לעלות את כל המדרגות.

הדירה מרוהטת ומאובזרת בכל השירותים הדרושים לשהייה נוחה.

דירה דיסקרטית ומפנקת זו ממוקמת בלב הרצליה, ישראל.

דירה דיסקרטית בהרצליה היא לא משהו שהייתם מצפים למצוא באינטרנט. אבל, זה מקום נהדר לחיות בו אם אתם מחפשים מרחב בטוח ופרטי.

דירה דיסקרטית בהרצליה יכולה להיות הפתרון המושלם לאדם שצריך לשמור על הפרטיות שלו. זה מקום שבו הם יכולים להיות עצמם מבלי לדאוג שיישפטו על ידי החברה. דירה דיסקרטית בהרצליה

אנשים שזקוקים לדירה דיסקרטית הם לרוב אנשים עם סודות, כמו סלבריטאים, פוליטיקאים ואפילו אנשים שזה עתה עברו פרידה. הוא פופולרי גם בקרב אנשים שפוטרו מהעבודה ורוצים להימנע מלהראות עמיתיהם לשעבר.

בעיר כמו הרצליה, מציאת דירה דיסקרטית היא משימה לא פשוטה. בעזרת האתר שלנו תוכלו למצוא דירות עם כל מיני תכונות ושירותים.

יש לנו גם רישומים לדירות יוקרה בהרצליה עם כל השירותים. אם אתם מחפשים דירה מרווחת ומאובזרת, אז כדאי שתפנו אלינו עוד היום!

דירה דיסקרטית בהרצליה היא מקום בו תוכלו למצוא פרטיות ומרחב. אם אתם מחפשים דירה בהרצליה, עדיף למצוא דירה לא גדולה מדי או קטנה מדי אלא בדיוק בגודל המתאים.

אם אתם אנשי עסקים שמחפשים דירה, חשוב להיות מודעים לרמת הרעש. אתה רוצה לוודא שהפגישות שלך לא יופרעו על ידי צלילים חזקים מבחוץ.

כתבה זו עוסקת ב

למכירה. יש לו כניסה פרטית וחניה, הממוקמת במרתף הבניין.